CleancoCleanco

O nás aneb historie nadměrek

pobockaNáš obchod byl založen v roce 1992. Tehdy jsme začali spolupracovat s výrobci oděvů, kteří měli rozdílné představy o tom co je nadměrná velikost.

Sortiment jsme v průběhu let upravili do optimálních rozměrů podle přání našich zákazníků. Proto se v prodejně setkáte s krejčovským metrem, kdy Vám prodavačky naměří skutečné míry a vyberou Vám tu nejvhodnější velikost na Vaši postavu.

Nemusíte se obávat, u nás pojem „nadměrná velikost“ dostojí svému názvu !

Pro plnoštíhlé

Rozměry horního objemu (to je přes hrudník, ale i bříško) začínají na 140cm a pokračují až ke 180cm. Také velikosti spodku – kalhoty, tepláky, jeansy atd. začínají na mírách od 110cm a pokračují ke 170cm.

Pro vysoké

Nepřijdou zkrátka ani zákazníci, kteří mají problém sehnat oblečení v prodloužených délkách. Košile, mikiny, trička…atd, to vše je přizpůsobeno i na postavy od 190cm a více. Nohavice jsou ve 125cm délce.

Sortiment spodního prádla

Sortiment spodního prádla je též ušit přesně podle přání zákazníka tak, aby vyhovoval a zároveň příjemně doplnil kompletní nabídku naší prodejny.

Zveme Vás na návštěvu našich pražských obchodů v Přemyslovské ulici 28, kde na jedné adrese můžete navštívit obchod pro nadměrné zákazníky jak do šířky, tak výšky.

Těšíme se na Vás.